iPrima (mod) 1.0.31 -prod

iPrima (mod) 1.0.31 -prod

Game Information of iPrima

App Name iPrima
Package Name cz.iprima.app
Version 1.0.24-prod
Rating ( 133 )
Size 15.0 MB
Requirement Android 6.0+
Updated 2020-05-07
Installs 10,000+

iPrima free Unlimited money for android

iPrima Download free Modded game with unlimited coins/gems for android

Download id: cz.iprima.app

Oblíbené pořady a seriály TV Prima nebo filmy z celého světa v aplikaci iPrima. Procházejte, hledejte, přehrávejte, streamujte, stahujte, ukládejte – jednoduše a přehledně.

iPrima nabízí archiv TV Prima se seriály jako Slunečná, Modrý kód, Prostřeno!, TEMNÝ KRAJ, Krejzovi, Ano, šéfe!, filmy pro děti i rodiče, komedie, romantiku i napínáky. A kdo už viděl všechny seriály, může vyzkoušet naší Videopůjčovnu nebo si pustit živé vysílání našich televizních kanálů.

Využít můžete funkci pro stahování videa do mobilu nebo streamování z mobilu do televize pomocí funkce Chromecast. A uživatelé s předplatným mohou využívat jeho výhod i tentokrát.

Bavte se s novou aplikací iPrima.
Favorite TV Prima shows and movies or movies from around the world in iPrima. Browse, search, play, stream, download, save – easily and transparently.

iPrima offers TV Prima archive with series such as Sunny, Blue Code, Spaces !, DARK REGION, Krejza, Yes, boss !, films for children and parents, comedies, romance and tensioners. And whoever has seen all of the series can try out our Video Store or watch live TV channels.

You can use the mobile video download feature or stream from your mobile to your TV using Chromecast. And subscribers can benefit from it this time.

Have fun with the new iPrima app.
Opravené firebase
Opravená textace u předpremiér
Opravená textace v HERO zóně
Oprava živého přenosu
Oprava domácího kina
Oprava thumbnail u staženého videa

Download APK (15.0 MB)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *